Eco -Warriors Small-Steps 2020-2022

Eko – Kariai Mažais – Žingsneliais

Nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio mokykla įgyvendina Erasmus+ tarptautinį projektą  „Eko – Kariai Mažais – Žingsneliais“ (Eco -Warriors Small-Steps). Projekto  tikslas – ugdyti ekologinę kultūrą, plėsti aplinkosaugos svarbos supratimą, sąmoningą gamtos saugojimą. Tikimės, kad šio projekto metu visi dalyviai įgis puikios patirties ir žinių . Kartu kursime pasaulį, kuriame žmonės gyvena harmonijoje su gamta. Koordinuojanti šalis Šiaurės Airija, šalys partnerės – Bulgarija, Turkija, Rumunija, Lietuva.    

_______________________________________________________________________

Veikla skirta renginiui “Erasmus+ dienos 2020”. Patirtimi pasidalinome ir su Erasmus+ projekto “Eko – Kariai Mažais – Žingsneliais” partneriais.Integruotoje pasaulio pažinimo ir vokiečių kalbos pamokoje mokiniai tyrinėjo ir aiškinosi, kaip iš sėklos užauga medis.

Nustatinėjo, kuri sėkla “gyva”, o iš kurios medis neužaugs.  Sėklas pasodinome į vazonėlius ir lauksime pavasarį sužaliuojančios palangės. Tikimės, kad po kelių metų mūsų;ąžuolai ir kaštonai iškeliaus į miškus ir parkus.