Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Kovo 28 – 31 dienomis 3-ių ir 4-ų klasių mokiniai dalyvavo ĮDOMIOJOJE PAMOKOJE.

Kovo 28 – 31 dienomis 3-ių ir 4-ų klasių mokiniai dalyvavo ĮDOMIOJOJE PAMOKOJE.

Pamokos metu mokiniai susitiko su Herojais ir įdomiais pašnekovais, sužinojo apie besaikio vartojimo pasekmes, klimato kaitą, apie atsakingą ūkininkavimą, dirvožemio struktūrą, tvarią žemdirbystę, pagarbą ir bendrystę su gamta, ekologiją. Diskutavo, kaip šiukšlės ir aplinkos tarša kenkia vandens ir sausumos gyvūnams. Skaitydami tekstą apie žemdirbystę, prisiminė ir kalbos dalis – daiktavardį ir būdvardį.
Taip pat mokėsi teisingai rūšiuoti atliekas. Atliko užšifruotas užduotis, skirtas Žemės ir Vandens dienai.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …