Pagrindinis / Bibliotekos informacinis centras

Bibliotekos informacinis centras

Bal 5, 2022 @ 14:08

herbas

Bibliotekos vedėja

Janina Vadeikienė

 

Darbo laikas: 8-16 val.

Mokyklos biblioteka, kaip informacinis centras, užtikrina prieigą prie visų informacijos šaltinių Tai abonementas, interneto ir periodikos skaityklos. Bibliotekos fonde beveik 8 tūkstančiai dokumentų. Biblioteka dalyvauja ugdymo procese, padeda mokiniams integruotis į informacinę visuomenę, savarankiškai mokytis naudojant IT. Kartu su mokytojais ugdomi informaciniai gebėjimai. Vedamos bibliografinės pamokėlės pradinių klasių moksleiviams. Tęsiasi 2007-13 metais laimėtas projektas MTP plius „Mokyklų Bibliotekų modernizavimas”, kuris papildo biblioteką bazine įranga ir baldais. Kasmet atnaujinamas metodinės, informacinės literatūros fondas gerina mokinių skaitymo įgūdžius, plečia jų akiratį Abonemente Įdiegus bibliotekų informacinę sistemą „MOBIS” automatizuotas skaitytojų aptarnavimas .

 

 

Paslaugos:

  •  – knygos ir periodiniai leidiniai į namus;
  •  – informaciniai ir periodiniai leidiniai skaitykloje;
  •  – atsakymas į temines, faktografines užklausas;
  •  – bibliografinės konsultacijos;
  •  – susitikimai, spaudinių parodos;
  •  – internetas, darbas kompiuteriu;
  •  – konsultacijos įvairiais informacijos paieškos klausimais.

Dokumentai: LR Bibliotekų įstatymas (failas pasisiuntimui)