Pagrindinis / Mokyklos būreliai

Mokyklos būreliai

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 09 02

Šiaulių Medelyno progimnazijos neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

2022-2023 m.m.

I pusmetis

Nr. Pavardė, v. Būrelio pavadinimas Val. sk. Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
1.        I.Zibulskienė Vokiečių kalba su CLIL 6   11.50-12.35 8.55-9.40

9.50-10.35

10.45-11.30

9.50-10.35

10.45-11.30

 
2.        G.Surmina Rusų kalba lengvai 6 9.50-10.35

11.50-12.35

8.55-9.40

9.50-10.35

10.45-11.30

11.50-12.35

   
3.        V.Vaitekutienė

 

 

Prancūzų kalba lengvai 6 10.45-11.30   9.50-10.35

10.45-11.30

11.50-12.35

10.45-11.30

11.50-12.35

 
    Prancūzų kalba giliau 1         12.55-13.40
4.        S.Petrauskas Bendras fizinis pasiruošimas 2         12.55-13.40

13.50-14.35

    Aktyvaus judėjimo pratybos 1 13.50-14.35        
5.        L.Švanytė- Gimžauskienė Bendras fizinis pasiruošimas 2   14.45-15.30     12.55-13.40
    Aktyvaus judėjimo pratybos 2 13.50-14.35   13.50-14.35    
6.        A.Valukonis Sporto klubas „Vikruoliukas“ 1     12.55-13.40    
7.        M.Sketerskas Medijos 2   14.20-15.05

15.15-16.00

     
8.        A.Stonienė Meninės improvizacijos

 

2         11.50-12.35
9.        M.Domeikienė Namų darbų klubas/Skaitytojų klubas 1 14.45-15.30        
10.    D.Rudienė Matematika paprastai 1         13.50-14.35
11.    R.Balčiūnienė Dailės būrelis 4       13.30-14.15 13.30-14.15

14.25-15.10

12.    G.Pulmickienė Dailės studija 2       13.50-14.35

14.45-15.30

 
13.    R.Malevičienė Lietuvių kalba ir etninė kultūra 1         11.50-12.35
14.    R.Speičienė Lietuvių kalbos ir menų kūrybiniai projektai 1   15.15-16.00      
15.    J.Girkantienė Socialinio emocinio ugdymo kūrybinės dirbtuvės 5 11.50-12.35

12.55-13.40

  12.55-13.40

13.50-14.35

14.45-15.30

   
    Asmeninis tobulėjimas su DofE 2   14.20-15.05

15.15-16.00

     
          

     16.

E.Urbonaitė – Sidarienė Dainavimo būrelis „Din-don“ 3   13.30-14.15

14.25-15.10

    13.30-14.15
     17. S.Daugėlienė Erasmus+.Tarptautinio bendradarbiavimos kultūra 6-8 kl 2         11.50-12.35

12.55-13.40

       Dainavimo studija 2 13.30-14.15

 

  13.30-14.15