Pagrindinis / TARPTAUTINĖ NUOTOLINĖ METODINĖ DIENA „KOLEGA – KOLEGAI“ 2020

TARPTAUTINĖ NUOTOLINĖ METODINĖ DIENA „KOLEGA – KOLEGAI“ 2020

TARPTAUTINĖ NUOTOLINĖ METODINĖ DIENA „KOLEGA – KOLEGAI“ 2020-03-09
INTERNATIONAL ONLINE METHODOLOGICAL DAY „COLLEGE – COLLEAGUES“ 2020-03-09

2021 m. kovo 9 d. Medelyno progimnazijoje vyko tarptautinė nuotolinė metodinė diena „Kolega – kolegai“. Tradiciškai kartą metuose mokyklos mokytojai susiburia ir pasidalina savo gerąja pedagogine patirtimi. Šiais metais metodinė diena buvo išskirtinė – organizuota nuotoliniu būdu, tarptautinė (dalyvavo mokytojai iš mokyklų partnerių pagal „Erasmus+“ projektus) ir gausi dalyvių – apie 120. Renginyje plenarinio posėdžio svečiai – dr. JolantaVaskelienė,Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Regionų plėtros instituto docentė, VLKK narė, Kristina Urbonienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė, LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija), asociacijos „Karjeros kodas“ prezidentė ir Roman Šarpanov,Šiaulių jaunųjų technikų centro projektų vadovas, savo pranešimais nuteikė pozityviam ir produktyviams tos dienos darbui. Medelyno progimnazijos mokytojai skaitė 22 pranešimus pristatydami, kaip sekasi įgyvendintinti ugdymo turinį mokant mokinius nuotoliniu būdu (dalyviai taip pat turėjo galimybę peržvegti vaizdo pamokų įrašus ir juos aptarti). Paliestos įvairios sritys: mokomųjų dalykų integracija, tarptautinių projektų integracija į bendrąjį ugdymą, ankstyvasis užsienio kalbų ugdymas (CLIL metodas), inžinerinio ugdymo dalies įgyvendinimas,  karjeros ugdymas ir kt.

Ši metodinė diena dar kartą patvirtino, kad yra nemažai „raktų“ į sėkmingą ugdymą, ir kad mokytojai kasdien yra tų „raktų“ paieškoje.

Šiaulių Medelyno progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Butkienė

Programa / Programme

Pamokų vaizdo įrašai / Video tutorials

Pamokų vaizdo medžiagą draudžiama kopijuoti ir platinti.

Intriguojantis ledas / Intriguing Ice. Integruota anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka. 3 kl.

Vilija Pažūsienė. Anglų kalbos vyresnioji mokytoja. Šiaulių Simono Daukanto gimnazija.
Orinta Šalkuvienė. Pradinių klasių mokytoja ekspertė. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Raktas į sėkmingą karjerą. 5-8 kl.

Monika Domeikienė. Lietuvių kalbos mokytoja. Profesinio orientavimo konsultantė. Šiaulių Medelyno progimnazija.
Jurgita Girkantienė. Socialinė pedagogė metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Mano šalis – Lietuva. Nuomonės ir faktai. Lietuvių kalba. 3 kl.

Daiva Jokubaitienė. Pradinių klasių vyresnioji mokytoja. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Zylės žiemą – Les mesanges en hiver. Integruota dailės ir technologijų ir prancūzų kalbos pamoka. 1kl.

Lorita Skridulienė. Pradinių klasių mokytoja metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.
Virginija Vaičiulienė. Prancūzų kalbos vyresnioji mokytoja. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Fiziniai pratimai įvairioms kūno raumenų grupėms stiprinti. 5-8 kl.

Saulius Petrauskas. Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Aš – Europos sąjungos pilietis. Integruota vokiečių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka. 3 kl.

Ingrida Zibulskienė. Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Žaidžiu pusiausvyrą. Fizinis ugdymas. 2 kl.

Arvydas Valukonis. Pradinių klasių mokytojas metodininkas. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Ar pažįsti savo kūną? Integruota pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoka. 2 kl.

Birutė Šiušienė. Pradinių klasių mokytoja metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.
Justina  Pundzienė. Specialioji pedagogė metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Kas vadinama Baltijos auksu? Pasaulio pažinimas ir kalbos ugdymas. 2 kl.

Daiva Mačiūnaitė. Logopedė metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.
Laimutė Račkauskienė. Pradinių klasių mokytoja metodininkė. Šiaulių Medelyno progimnazija.

_______________

Pamokų vaizdo medžiagą draudžiama kopijuoti ir platinti.