Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Eco -Warriors Small-Steps“ / Projekto “Mes rūšiuojam” 2020-2021 m. rezultatai

Projekto “Mes rūšiuojam” 2020-2021 m. rezultatai

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Vykdant 2020-2021 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:

• 265 tonos elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
  • 8,5 tonos baterijų atliekų;
  • Bendra taškų suma prizams – 25 tūkstančiai eurų.

Medelyno progimnazijos mokiniai surinko 332 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų, 14 kg nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekų.

Švietimo įstaigos pavadinimas Įmonės kodas Surinkta EEĮ* atliekų (kg) Surinkta NB* atliekų (kg) Sukaupti taškai* prizams išsirinkti
Šiaulių Medelyno progimnazija 190531037 332 14 25,5

Aktyviausiai dalyvavusius mokinius projekto organizatoriai apdovanojo bilietais į kino teatrą.

Ačiū dalyvavusiems ir saugantiems mūsų Žemę motinėlę.

Koordinatorė Iraida Rostovskienė

2023 KINGS tarptautinės olimpiados rudens semestro rezultatai:

4m Kristanas Gedaminskas dalyvavo atrankoje dėl galimybės atstovauti savo šalį tarptautinėje olimpiadoje ,,KINGS INTERNATIONAL“. Vieta …