Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Eco -Warriors Small-Steps“ / Projekto “Mes rūšiuojam” 2020-2021 m. rezultatai

Projekto “Mes rūšiuojam” 2020-2021 m. rezultatai

Šio projekto siekis, atkreipti dėmesį į aplinkos apsaugos problemas, efektyviai organizuoti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekų rinkimą. „Mes rūšiuojam“ ypatingą dėmesį skiria jaunosios visuomenės ugdymui – moksleiviai, studentai ir net darželių auklėtiniai turi būti pratinami rūšiuoti, rinkti elektros ir elektroninės įrangos, nešiojamųjų baterijų atliekas, jų nešalinti su kitomis buityje susidarančiomis atliekomis.Projektas „Mes rūšiuojam“ – didžiausias Lietuvoje ekologinis projektas, skirtas aplinkos saugojimui, taršos mažinimui ir visuomenės ugdymui. Projekto „Mes rūšiuojam“ metu Lietuvos švietimo įstaigose renkamos elektros ir elektroninės įrangos ir nešiojamųjų baterijų atliekos.

Vykdant 2020-2021 metų aplinkosauginį projektą iš švietimo įstaigų buvo surinkta:

• 265 tonos elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
  • 8,5 tonos baterijų atliekų;
  • Bendra taškų suma prizams – 25 tūkstančiai eurų.

Medelyno progimnazijos mokiniai surinko 332 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų, 14 kg nešiojamų baterijų ir akumuliatorių atliekų.

Švietimo įstaigos pavadinimas Įmonės kodas Surinkta EEĮ* atliekų (kg) Surinkta NB* atliekų (kg) Sukaupti taškai* prizams išsirinkti
Šiaulių Medelyno progimnazija 190531037 332 14 25,5

Aktyviausiai dalyvavusius mokinius projekto organizatoriai apdovanojo bilietais į kino teatrą.

Ačiū dalyvavusiems ir saugantiems mūsų Žemę motinėlę.

Koordinatorė Iraida Rostovskienė

1s klasės mokiniai susipažino su pojūčių sistemomis

Multisensorinis skaitymas apjungia klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir lytėjimo ar kinestetinę veiklas. Mokymas tinka kelių jutimų …