Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 1s klasės mokiniai susipažino su pojūčių sistemomis

1s klasės mokiniai susipažino su pojūčių sistemomis

Multisensorinis skaitymas apjungia klausymą, kalbėjimą, skaitymą ir lytėjimo ar kinestetinę veiklas. Mokymas tinka kelių jutimų mokymo technikoms, nes šios technikos gali būti naudojamos siekiant sutelkti vaikų dėmesį į tekstą, jo suvokimą ir kūrybą pasitekliant sensorines sistemas.
1s klasės mokiniai susipažino su pojūčių sistemomis: uostė kvapus, stebėjo besikeičiančias šviesas, vaikščiojo taktiliniais paviršiais, tuo pačiu klausė pasakos „Trys paršiukai“, o išklausę ir aptarę girdėtą pasaką, kūrė savo istoriją traukdami akmenėlius iš spalvotų ryžių „šulinio“.

Pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas

Gegužės mėnesį baigėsi pirmokų projekto „GANAU GANAU RAIDELES“ veiklų ir patirčių apibendrinimas. Skaitymo projekte, kurio …