Programavimo savaitė #CodeWeek 2021

Spalio 18-22 d. d. progimnazijoje vyksta programavimo / kodavimo veiklos.

Mokiniai dirba Scratch programa.

Pikseliais koduoja stebimus augalus.

Į veiklas aktyviai įsitraukė ir PUG ugdytiniai. Mažieji atliko užkoduotas užduotis – ieškojo pasislėpusių gyvūnų ir augalų. Dirbdami su išmaniosiomis bitutėmis – robotukais mokėsi pažinti medžius ir grybus.

Pirmokai klaidžiojo labirintuose ir ieškojo ekologiško kelio į mokyklą ir namus.

Visą savaitę pirmokėliai kalbėjo apie ekologišką maistą, vaisius ir daržoves. Pasaulio pažinimo pamokose vaikai susipažino su vitaminų nauda, todėl dabar stengiasi vartoti jų kuo daugiau. 
O dailės ir technologijų pamokoje  piešti kompiuteriu ,,Vitaminų bombą“ buvo ypač smagu ir sukėlė daug gerų emocijų.

3m klasės mokiniai dirbo kompiuterių klasėje su Scratch programa. Suprogramavo veikėjo judėjimą skirtingomis Scratch koordinačių sistemos dalimis. Mokiniai naudojo pasirinktus veikėjus, kurie lėtai judėjo į skirtingas fono vietas  palikdami savo antspaudus. Trečiokai pasidalino projektu, pristatė ir aptarė savo darbus. 

 

Taip pat skaitykite

Integruotas pilietinės iniciatyvos projektas „Sausio 13-osios detektyvas“

Š. m. sausio 10-13 d. 7m klasės mokiniai kartu su lietuvių k. mokytoja M. Domeikiene …