Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Nauji Erasmus+ tarptautiniai projektai Medelyno progimnazijoje

Nauji Erasmus+ tarptautiniai projektai Medelyno progimnazijoje

Šiais mokslo metais (2020-2020) Šiaulių Medelyno progimnazijoje „užderėjo“ gausus projektų derlius. Mokykla įsitraukė net į 4 Erasmus+ KA2 tarptautinius projektus.
Projekto ,,Drugelio efektas matematikai su Stem” (Butterfly Effect to Maths with Stem) tikslas – technologijų pagalba pagerinti mokinių matematines bei gamtos mokslo žinias, pritaikant jas realiame gyvenime. Koordinuojanti šalis – Lietuva, o mūsų šalys partnerės – Portugalija, Rumunija, Latvija, Kroatija ir Turkija.
Antrojo projekto „Ištiesk pagalbos ranką“ (Be my Life Buoy) tikslas- padėti mokiniams, grįžusiems iš užsienio, įsilieti į kasdieninį gyvenimą savo gimtinėje, bendrai spręsti iškilusius bendravimo, mokslo bei kalbos sunkumus. Koordinuojanti šalis – Graikija. Šio projekto šalys partnerės – Turkija, Italija, Lietuva, Ispanija.
Trečiojo projekto „Būk saugus skaitmeniniame pasaulyje“ (Responsible Digital Natives) tikslas – tobulinti IKT kompetencijas bei pagilinti saugaus interneto naudojimo įgūdžius. Koordinuojanti šalis – Ispanija, šalys partnerės – Turkija, Lietuva, Kroatija, Latvija, Lenkija.
Ketvirtojo projekto „Eko – Kariai Mažais – Žingsneliais“ (Eco -Warriors Small-Steps) tikslas – ugdyti ekologinę kultūrą, plėsti aplinkosaugos svarbos supratimą, sąmoningą gamtos saugojimą. Tikimės, kad šio projekto metu visi dalyviai įgis puikios patirties ir žinių . Kartu kursime pasaulį, kuriame žmonės gyvena harmonijoje su gamta. Koordinuojanti šalis Šiaurės Airija, šalys partnerės – Bulgarija, Turkija, Rumunija, Lietuva.
Per dvejus metus (2020-2022) mokiniai, o taip pat ir mokytojai, dalyvausiantys projektuose, turės įvairios kūrybinės veiklos, ugdys įvairias kompetencijas, pagal situacijas apsilankys įvairiose Europos šalyse, susipažins su jų kultūra, įgis naujų draugų, ugdys tarpkultūrines patirtis ir, be abejo, patobulins anglų kalbos žinias.
Projektų koordinatorės Dalia Česnauskienė, Sonata Daugėlienė, Orinta Šalkuvienė.

Taip pat skaitykite

Pažintis su teismo eksperto darbu

Gegužės 29 d. su 7i klasės mokiniais vykome į Lietuvos teismo ekspertizės centrą Šiaulių skyrių. …