Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “Healthy steps to better future ” vizitas Lenkijoje

Healthy stepsTrečiojo Šiaulių Medelyno progimnazijoje vykdomo tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Healthy steps to better future“ pirmasis susitikimas su šalių partnerių koordinatoriais įvyko Lenkijoje Čenstakavojės mieste 2018 m. gruodžio 10-13 dienomis. Į šį susitikimą atvyko  pedagogai iš Ispanijos, Graikijos, Italijos ir Lietuvos. Susitikimo tikslas – susipažinti su koordinuojančios projektą  šalies mokykla, aptarti bendradarbiavimo ir valdymo taisykles, dvejų metų veiklas bei būsimo darbo planus. Vizito metu kiekvienas koordinatorius, atstovaujantis šalį, pristatė video medžiagą apie savo mokyklą bei supažindino su šalies švietimo sistema.

Nors šis susitikimas truko tik kelias dienas, tačiau jis paliko šiltus prisiminimus apie vietos bendruomenę, neišdildomus įspūdžius apie ekskursiją į sidabro kasyklą Tarnowskie Gory, kur leidomės į 40 metrų gylio šachtas,  bei malonius, draugiškus partnerius.

Kitas susitikimas vyks vasario mėnesį Italijoje.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Nuotolinė tarptautinė patirtis Erasmus +

Medelyno progimnazijos komanda visą  savaitę dalyvavo – HEALTHY STEPS TO A BETTER FUTURE – Erasmus …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.