Nuotolinė tarptautinė patirtis Erasmus +

Medelyno progimnazijos komanda visą  savaitę dalyvavo – HEALTHY STEPS TO A BETTER FUTURE – Erasmus + projekto veiklose. Tai buvo pirmas išbandymas nuotoliniu būdu apsilankyti kitose šalyse kaip Lenkija, Ispanija, Graikija. Bendradarbiaujant  atlikti   numatytas projekto užduotis . Mums puikiai sekėsi susidraugauti, bendrauti, kurti užduotis įvairiomis nuotolinio ugdymosi-bendravimo  formomis. Susipažinti su projekto partnerių mokyklomis, pasigrožėti gamta. Vaikams ir mokytojams buvo puiki galimybė lavinti kalbinius anglų kalbos įgūdžius. Pasisėmėme patirties, įgijome žinių ir žinoma teigiamų emocijų. 
Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja  D.Česnauskiene 

Taip pat skaitykite

Tarptautinės patirtys ir praktikos Erasmus+ nuotoliniu būdu

Kovo 23  dieną Medelyno progimnazijos komanda pradėjo nuotolinį ,4 dienų dalyvavimą,  tarptautinio Erasmus +  „HEALTHY …