Erasmus + “HEALTHY STEPS TO BETTER FUTURE 

Norime pasidalinti ir pasidžiaugti praėjusios savaitės projekto”Healthy steps to better future” vizitu Lenkijoje. Kurio metu,  nuotoliniu būdu, Medelyno progimnazijos mokiniai ir mokytojai patyrė neįprastą, įvairių kūrybinių  veiklų , tarptautinio bendradarbiavimo savaitę. Buvome išradingi ir  kūrybiški. Mokiniai pademonstravo puikias  anglų kalbos žinias : išsakydami savo nuomonę, atlikdami užduotis, pasakodami, diskutuodami. Dalyvavome tarptautinėje sporto dienoje , kūrėme užduotis naudojantis canva programa. Žaidėme  žaidimus, kurie pareikalavo ir istorinių žinių, pristatėme  šv. Velykų tradicijas, dekoravome  kiaušinius, dalinomės maisto  gaminimo įpatumais, pomėgiais, skirtumais ir  panašumais.
Įgijome reikalingų įgūdžių, patyrėme  tarptautinio, nuotolinio bendradarbiavimo ir  bendravimo sėkmę. 
Anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė 
 

Taip pat skaitykite

Tarptautinės patirtys ir praktikos Erasmus+ nuotoliniu būdu

Kovo 23  dieną Medelyno progimnazijos komanda pradėjo nuotolinį ,4 dienų dalyvavimą,  tarptautinio Erasmus +  „HEALTHY …