Erasmus+ KA2 projekto „Healthy steps to better future“ nuotolinis susitikimas Šiaulių Medelyno progimnazijoje

Šiaulių Medelyno progimnazija ne vienerius metus dalyvauja Erasmus+ projektinėse veiklose. Šios veiklos tiek mokytojus, tiek ir mokinius įtraukia į naujų atradimų, žinių ir tobulėjimo sūkurį. Mokomės sveikai gyventi, įgyti įvairios kūrybinės patirties atlikdami užduotis, tobuliname savo informacinių technologijų kompetencijas, sužinome įvairių dalykų lankydamiesi užsienio šalyse. Nors jau beveik metai kaip įprastas gyvenimo tempas pasikeitė dėl Covid-19 viruso pandemijos, tačiau veiklos tęsiasi perkeliant jas į virtualias erdves.

    Kovo 23-26 dienomis Medelyno mokykla vykdė projekto „Healthy steps to better future“ veiklas nuotoliniu būdu, kurias buvo paruošusi Ispanijos Inmaculados mokykla. Mokiniai iš Italijos, Graikijos, Lenkijos, Ispanijos ir Lietuvos bendravo ir bendradarbiavo atlikdami užduotis nuotoliniu būdu: diskutavo apie mitybos įpročius, kūrė sveiko maisto piramidę, dalyvavo viktorinoje, pristatė savo šalies tradicinius patiekalus. Mokiniai klausėsi lektorės pranešimo apie sveikos gyvensenos ypatumus bei virtualiai lankėsi partnerių mokykloje, grožėjosi Alikantės miesto vaizdais.

    Keturios neįprastų veiklų dienos prabėgo greitai, palikdamos mokiniams ir mokytojams šiltus prisiminimus, mokėsi bendrauti virtualioje aplinkoje, tobulino užsienio kalbos įgūdžius.

Projekto koordinatorė mokykloje, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Tarptautinės patirtys ir praktikos Erasmus+ nuotoliniu būdu

Kovo 23  dieną Medelyno progimnazijos komanda pradėjo nuotolinį ,4 dienų dalyvavimą,  tarptautinio Erasmus +  „HEALTHY …