Erasmus + projekto  “HEALTHY STEPS TO BETTER FUTURE” mokytojų ir mokinių vizitas Lenkijoje

“HEALTHY STEPS TO BETTER FUTURE”
2018-1-PL01-KA229-050642_1
LTT- C5

Š. m. Balandžio 27 d. prasidėjo 4 dienų
Erasmus +  projektas  ” HEALTHY STEPS TO BETTER FUTURE”   mokytojų ir mokinių vizitas Lenkijoje.
Plėtojant ir stiprinant tarptautinį bendradarbiavimą švietimo srityje. Dalinantis atsakomybe vykdant bendras veiklas.
 Pirmąją vizito dieną šalys  pristatė prezentacijas apie savo šalies  šv. Velykų tradicijas, kartu kūrėme  Velykinių – tradicijų  meninės raiškos elementų fragmentus, vykdėme  aktyvias sporto veiklas.
Mokytojai ir mokiniai  dalinosi  tarptautine  bendradarbiavimo  patirtimi.
Medelyno progimnaziją atstovauja : Vilius  Lisinskas 6m.kl., Ernestas  Pikelis 6m.kl., Austėja Bukantytė 6m.kl., Kernius Sungaila 5i.kl., Patricija Remeikaitė 5i.kl., Urtė Barkauskaitė 5i.kl.
Mokytojos : anglų kalbos mokytoja D. Česnauskienė, muzikos mokytoja S. Daugėlienė, socialinė pedagogė J. Girkantienė.
Šalys dalyvės : Lenkija, Lietuva, Ispanija, Graikija.

Tarptautinės patirtys ir praktikos Erasmus+ nuotoliniu būdu

Kovo 23  dieną Medelyno progimnazijos komanda pradėjo nuotolinį ,4 dienų dalyvavimą,  tarptautinio Erasmus +  „HEALTHY …