Projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje

erasmus

Erasmus+ KA2 programos projekto “My Little Europe” susitikimas Makedonijoje

Nuo 2016 metų rudens Medelyno progimnazija aktyviai dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ KA2 programos projekte „My Little Europe“. Trečiasis šio projekto partnerių susitikimas vyko gegužės 7-12 dienomis Makedonijoje, Kriva Palanka mieste, į kurį vyko anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė, vokiečių kalbos mokytoja Ingrida Zibulskienė ir mokyklos socialinė pedagogė Irma Trinkienė.  Vizito tikslas – artimiau susipažinti su Makedonijos kultūra, švietimo sistema, projekte dalyvaujančia mokykla, pristatyti Medelyno progimnazijos mokinių sudarytus viktorinos klausimus bei kryžiažodžius apie išrinktus šalių – partnerių herojus, stebėti neurodidaktikos modelio praktinį pritaikymą pamokose, keistis gerąja pedagogų patirtimi. Viešnagė svetingoje Kriva Palankoje paliko neišdildomus prisiminimus. Joakim Krchovski mokyklos bendruomenė šiltai sutiko pedagogus iš Portugalijos, Ispanijos, Lenkijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Mokytojai entuziastingai įsiliejo į vietos gyvenimą: dalyvavo įvairiose mokyklos organizuotose veiklose, stebėjo ir veikė kolegų vedamose pamokose, kartu su Kriva Palanka miestelio gyventojais šventė Europos dieną, su meru aptarė ekonominę, kultūrinę, socialinę situaciją, aplankė ypatingo grožio ir didingumo sostinę Skopje. Gerai organizuota savaitės veiklų programa leido pažinti Makedoniją, jos kultūrą, istoriją, tradicijas bei patirti vietinių gyventojų nuoširdumą ir svetingumą.

Kitas numatomas šalių partnerių susitikimas vyks rudenį Bulgarijoje.

Taip pat skaitykite

Antrasis Erasmus+ KA2 projekto „My Little Europe“ partnerių vizitas Lietuvoje

2016 metų rugsėjo mėnesį Medelyno progimnazija pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ KA2 programos projektą „My Little …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.