Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Antrasis Erasmus+ KA2 projekto „My Little Europe“ partnerių vizitas Lietuvoje

Antrasis Erasmus+ KA2 projekto „My Little Europe“ partnerių vizitas Lietuvoje

erasmus

2016 metų rugsėjo mėnesį Medelyno progimnazija pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ KA2 programos projektą „My Little Europe“. Kovo 5-10 dienomis mokykloje vyko antrasis šio projekto partnerių susitikimas. Sulaukėme 15 pedagogų iš Lenkijos, Makedonijos, Bulgarijos, Ispanijos ir Portugalijos. Vizito Lietuvoje tikslas – mokinių išrinkto šalies herojaus pristatymas, pedagogų gerosios patirties sklaida.

Jau pirmąją dieną svečiai aktyviai įsitraukė į mokyklos veiklas. Kasmetinis renginys „Kaziuko mugė“ stebino išmoningais mokinių rankų darbo gaminiais, skambia lietuviška muzika, liaudies šokiais, tradiciniais skanumynais, o taip pat ir grupės „Ritmas kitaip“ pasirodymu. Mušamųjų instrumentų ansamblio vadovas Arūnas Banys Medelyno progimnazijos mokinių sprendimu buvo išrinktas projekto „My Little Europe“ herojumi. Kitomis dienomis užsieniečiai stebėjo pamokas, jose taikomus inovatyvius ir aktyvius mokymo metodus, mokinių darbo pamokoje diferencijavimo ir individualizavimo galimybes bei dalykų integracijos patirtis. Kolegos iš užsienio išbandė tapymo ant vandens – EBRU techniką, mokėsi šokti lietuvių liaudies šokius.

Vizito metu dalyviai lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje, siaučiant pūgai, susipažino su miesto istorija, lankytinais objektais. Bene didžiausią įspūdį paliko Kryžių kalnas.

Kitas partnerių susitikimas planuojamas gegužės mėnesį Makedonijoje, kur bus pristatyti mokinių sukurti viktorinos klausimai ar kryžiažodžiai apie šalių herojus.

Taip pat skaitykite

Gerumo akcija „Maža rankelė – dideliame delne“

Suteik kiekvienai dienai šansą tapti gražiausia tavo gyvenimo diena (rašytojas M. Tvenas) Šiandien Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.