Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „My Little Europe“ / Erasmus+ projekto “My Little Europe” vizitas Ispanijoje

Erasmus+ projekto “My Little Europe” vizitas Ispanijoje

erasmus

2018 m. kovo 4-9 dienomis vyko penktasis projekto “My Little Europe” šalių-partnerių susitikimas Ispanijoje, Tomelloso mieste, į kurį vyko progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, muzikos  mokytoja Sonata Daugėlienė bei projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė. Į šį susitikimą atvyko mokytojai iš Portugalijos, Makedonijos, Bulgarijos, Lenkijos ir Lietuvos. Susitikimo tikslas buvo pristatyti namuose atliktas su projekto planu susijusias veiklas, susipažinti su priimančios šalies „Embajadores“ pradine mokykla, Ispanijos  švietimo sistema bei kultūra, o taip pat stebėti neurodidaktikos modelio praktinį pritaikymą pamokose bei keistis gerąja pedagogų patirtimi.

Nuo pirmos vizito dienos Ispanijoje prasidėjo įvairios veiklos. Susipažinome su vietos bendruomene, kurių šiltas priėmimas nepaliko nei vieno abejingo jų kultūrai, papročiams bei tradiciniams „Flamenko“ šokiams. Vizito  metu buvome svetingai priimti miesto merės, kuri pristatė ekonominę regiono plėtrą bei švietimo sistemos ypatumus. Lankydamiesi Campo de Criptana bei Argamasilla de Alba miestuose susipažinome su visiems gerai žinomo rašytojo Migelio de Servanteso gimtine bei knygos „Don Kichotas“ atsiradimo istorija. Lankydamiesi Toledo mieste, turėjome galimybę prisiliesti prie vieno svarbiausio kultūrinio Ispanijos miesto istorijos. Šis didingas miestas, persipynęs krikščionių, musulmonų ir žydų kultūromis, sužavėjo didingais pastatais bei turtinga istorine praeitimi.

Savaitė prabėgo greitai, palikdama neišdildomus įspūdžius. Kitas susitikimas dalyvių laukia, gegužės mėnesį, saulėtoje Portugalijoje.

Projekto koordinatorė Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Antrasis Erasmus+ KA2 projekto „My Little Europe“ partnerių vizitas Lietuvoje

2016 metų rugsėjo mėnesį Medelyno progimnazija pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ KA2 programos projektą „My Little …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.