Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „My Little Europe“ / Erasmus+ projekto “My Little Europe” susitikimas Bulgarijoje

Erasmus+ projekto “My Little Europe” susitikimas Bulgarijoje

erasmus

Spalio 15-20 dienomis įvyko ketvirtasis projekto “My Little Europe” šalių – partnerių susitikimas Bulgarijoje, Vratsoje. Į kelionę vyko anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Daiva Rudienė ir technologijų mokytoja Gražina Jurkšaitienė. Susitikimo tikslas – susipažinti su projekte dalyvaujančia Vasil Kunchov mokykla, Bulgarijos švietimo sistema, kultūra bei pačia šalimi, o taip pat pristatyti interaktyvius darbus apie projekte dalyvaujančias šalis, stebėti neurodidaktikos modelio praktinį pritaikymą pamokose bei keistis gerąja pedagogų patirtimi. Vizito metu mokytojai iš Portugalijos, Ispanijos, Lenkijos, Makedonijos bei Lietuvos turėjo galimybę pabendrauti su miesto meru, kuris išsamiai pristatė šalies politinę santvarką, švietimo sistemos ypatybes. Lankymasis muziejuose padėjo pažinti šalį kultūriniu aspektu. Neišdildomą įspūdį paliko ekskursija į Gabrovą, kuriame įkurtas informatyvus, įdomus ir nepaliekantis abejingų etnografijos kaimas bei nuostabaus grožio kalnuose esantis “Ledenikos” urvas.

Svetingoje šalyje savaitė greitai prabėgo, palikdama tik nepakartojamus įspūdžius ir šiltus prisiminimus. Kitas susitikimas įvyks pavasarį saulėtojoje Ispanijoje.

Pojekto koordinatorė  anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

 

Taip pat skaitykite

Antrasis Erasmus+ KA2 projekto „My Little Europe“ partnerių vizitas Lietuvoje

2016 metų rugsėjo mėnesį Medelyno progimnazija pradėjo vykdyti tarptautinį Erasmus+ KA2 programos projektą „My Little …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.