Erasmus+ projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem“ virualus susitikimas

     Gegužės 28 dieną Medelyno progimnazijoje įvyko tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem“ (Drugelio efektas  matematikai su Stem) šalių partnerių virtualus susitikimas. Nors Covid-19 viruso pandemija pristabdė suplanuotų veiklų vykdymą, tačiau didelis noras ir entuziazmas nesutrukdė projekto dalyviams mažais žingsneliais judėti į priekį.

     Šio susitikimo tikslas – surinkti kuo daugiau informacijos apie Lietuvą ir parengti pranešimus apie mūsų šalį. Mokytojai ir mokiniai iš Turkijos, Kroatijos, Latvijos, Portugalijos ir Rumunijos virtualiai apsilankė Lietuvoje ir savo pristatymuose parodė, kiek daug jie žino apie mūsų kraštą: lietuviškus patiekalus, populiarias sporto šakas, turistų lankomas vietas, šalies istoriją, ekonomiką, politiką, kultūrą, tradicijas…

    Projekto dalyvių pristatymai buvo nepaprastai įdomūs, informatyvūs, žaismingi ir skirtingi. Gerų emocijų  dalyviams suteikė Kahoot viktorina apie mūsų gimtąjį kraštą. Kelios valandos prabėgo greitai, palikdamos daug nepakartojamų įspūdžių bei nuoširdaus bendravimo.

    Tikimės, kad ateinantys mokslo metai bus sėkmingesni, ir mes, šalys partnerės, galėsime susitikti ne virtualiai, bet aplankysime savo projekto dalyvius ir tęsime pradėtas projektines veiklas.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė.