Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Butterfly Effect to Maths with Stem“ / Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Rumunijoje

Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Rumunijoje

   Šių metų rugsėjo 25-30 dienomis Medelyno progimnazijos mokiniai Ugnius Burba, Benas Domeika, Eva Griniūtė, Smiltė Macaitė bei mokytojai Dalia Česnauskienė ir Marius Sketerskas lankėsi Rumunijos Daneti mokykloje. Į susitikimą vykdyti Erasmus+  projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) veiklų taip pat atvyko didelis būrys dalyvių iš Portugalijos, Kroatijos, Latvijos ir Turkijos. Susitikimo tikslas – susipažinti su priimančios šalies bendruomene bei atlikti užduotis pagal TRACKER vaizdo analizės programinę įrangą. Užduotis mokiniams padėjo atlikti IT mokytojas Marius Sketerskas. Užduočių atlikimas grupės mokiniams suteikė bendradarbiavimo, tolerancijos, pasitikėjimo savimi pristatant atliktus darbus bei pagerino kalbinius anglų kalbos įgūdžius.

Savaitė prabėgo greitai. Be veiklų mokykloje projekto dalyviai turėjo galimybę geriau pažinti Rumunijos šalį aplankydami muziejus, Krajovos miesto turistų lankomiausias vietas bei pasigrožėti įspūdingais reginiais plaukiant Dunojaus upe.

Kitas susitikimas sugrąžins projekto dalyvius vykdyti Erasmus+ veiklų į Portugaliją, kuris vyks lapkričio mėnesį.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė.

Taip pat skaitykite

Erasmus+ projekto „Butterfly Effect to Maths with Stem” ir Karjeros socialinio emocinio festivalio veiklos Medelyno progimnazijoje

Balandžio 13 dieną įvyko baigiamasis Kasef’ 22, Karjeros socialinio emocinio festivalio baigiamasis renginys „Mind over …