Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Butterfly Effect to Maths with Stem“ / Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” susitikimas Portugalijoje

Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” susitikimas Portugalijoje

2022 m. lapkričio 21-25 dieniomis įvyko penktasis Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Portugalijoje. Į šią šalį atvyko po penkis pedagogus iš Rumunijos, Turkijos, Kroatijos, Latvijos ir Lietuvos. Projekto dalyvių tikslas – dalyvauti mokymuose apie „Arduino“ elektronines korteles bei jo rinkinių naudojimo būdus elektros grandinėse.

Pirmąją susitikimo dieną šeimininkai supažindino svečius su mokyklos bendruomene, erdvėmis, mokiniai stebino savo darbais, kūrybinėmis veiklomis. Kiekviena šalis pateikė savo mokyklos, miesto, šalies pristatymus, taip pat ir pristatymus apie Portugaliją.

Trys dienos prabėgo greitai. Be intensyvaus mokymo(si) pedagogai susipažino su šalies švietimo sistema, lankėsi kultūriniuose renginiuose bei turistų lankomose Bragos miesto vietose. Dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su antru pagal dydį Porto miestu bei jo įžymiomis istorinėmis vietomis, plaukti Dueros upe ir mėgautis nuostabiais miesto vaizdais. Didelį įspūdį paliko vienas gražiausių laikomu Viana do Castelo miestas, įsikūręs Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Čia svečiai aplankė etnografijos muziejų bei Šv. Liucijos baziliką.

Erasmus+ projektai suteikia dalyviams įvairių patirčių, metodinių žinių bei nepakartojamų teigiamų emocijų.

Kitas susitikimas suburs projekto dalyvius balandžio mėnesį Kroatijoje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

STEAM laboratorija Šiaulių Medelyno progimnazijoje

Šių metų gegužės 24 dieną Šiaulių Medelyno progimnazijos mokiniams vyko informacinių technologijų netradicinės pamokos neįprastoje …