Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem(„Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Kroatijoje

Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem(„Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Kroatijoje

2023 m. balandžio 17-21 dienomis Šiaulių Medelyno progimnazijos mokytojos Dalia Česnauskienė, Jurgita Girkantienė ir mokiniai Rugilė Petkevičiūtė, Marta Varnaitė, Kernius Sungaila, Agnius Savickas, Ignas Miniotas dalyvavo šeštame Erasmus+ projekto „Butterfly Effect to Maths with STEM“ („Drugelio efektas matematikai su STEM“)  susitikime Kroatijoje, Pleternicos mieste, į kurį suvažiavo pedagogai bei mokiniai iš Portugalijos, Rumunijos, Turkijos, Latvijos ir Lietuvos. Nuo pirmųjų akimirkų šioje šalyje visi projekto dalyviai pajuto šiltą vietos gyventojų priėmimą. Svečiai susipažino su Pleternicos OSNOVNA SKOLA FRA KAJE ADZICA mokyklos bendruomene, Kroatijos šalies švietimo sistema, lankėsi Platernicos bei netoli esančio Požegos miestų muziejuose bei turistų lankomiausiose vietose.  Mokiniai užsiėmimų mokykloje metu kasdien atlikdavo praktines užduotis naudodami Arduino ir Microbit įrankius. 

Nors vizitas buvo trumpas, tačiau projekto dalyviai turėjo galimybę pasivaikščioti Jakovic parke bei pamatyti įspūdingus krioklius. Paskutinę vizito dieną dalyviai viešėjo šalies sostinėje Zagrebe, aplankė iliuzijų muziejų ir grožėjosi senamiesčio vaizdais.

Daugiau nei dvejus metus (2020-2023) vykęs Erasmus+ projektas „Butterfly Effect to Maths with STEM“  suteikė galimybę mokytojams ir mokiniams aplankyti naujas šalis, pažinti skirtingas kultūras, papročius, sutikti draugiškus žmones ir, svarbiausia,  pasisemti neįkainojamos patirties atliekant įvairias užduotis. 

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Edukacija Šiaulių kultūros centre „Molio forma“. 

Jau antrus metus iš eilės Medelyno progimnazijos mokiniai itin aktyviai įsitraukia į Šiaulių jaunųjų gamtininkų …