Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Butterfly Effect to Maths with Stem“ / Erasmus+ KA229 projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Latvijoje

Erasmus+ KA229 projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Latvijoje

 

2022 m. birželio 5-10 dieniomis įvyko trečiasis Erasmus+ projekto ,,Butterfly Effect to Maths with Stem” („Drugelio efektas matematikai su STEM“) susitikimas Latvijoje.  Į šalies sostinę Rygą atvyko svečiai iš Kroatijos, Rumunijos, Portugalijos, Turkijos ir Lietuvos. Projekto dalyvių tikslas – dalyvauti „Vaizdo įrašų analizės rengimo“ mokymuose.  Pedagogai net tik įsisavino naudingą mokymų informaciją, bet ir susipažino su vietos bendruomene, šalies švietimo sistema bei lankėsi kultūriniuose renginiuose. Vizito metu dalyviai apsilankė Rygos miesto savivaldybėje, žavėjosi Rygos senamiesčio architektūra, grožėjosi nuostabiais sostinės vaizdais plaukdami Dauguvos upe. Neišdildomus įspūdžius pedagogams paliko legendomis apipintas Siguldos miestas bei pasivaikščiojimas nuostabiomis Baltijos jūros pakrantėmis Jurmaloje.

Kitas susitikimas projekto dalyvius sukvies rudenį į Rumuniją.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė.

Taip pat skaitykite

STEAM laboratorija Šiaulių Medelyno progimnazijoje

Šių metų gegužės 24 dieną Šiaulių Medelyno progimnazijos mokiniams vyko informacinių technologijų netradicinės pamokos neįprastoje …