Svarbi informacija !
Tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas “My Little Europe”

Tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas “My Little Europe”

Mokykloje startuoja  tarptautinis  “Erasmus +” programos KA2 (bendrojo ugdymo sektoriaus) tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektas “My Little Europe”. Projektas truks 2 metus ir bendram darbui apjungs 6 Europos šalis, Lietuvą, Lenkiją, Bulgariją, Makedoniją, Ispaniją ir Portugaliją. Tam tikslui suburta 8 pedagogų darbo grupė jau spėjo surengti pirmą susirinkimą. Jo metu buvo aptarti projekto tikslai, eiga, numatomos artimiausios veiklos, pasiskirstyta darbais ir atsakomybėmis.
Projektą finansuoja Europos sąjunga, administruoja – Švietimo mainų paramos fondas.

“Erasmus +” programos KA2 (bendrojo ugdymo sektoriaus) tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto “My Little Europe” darbo grupė:
Dalia Česnauskienė,
Ingrida Mazrimienė,
Sonata Daugėlienė,
Daiva Rudienė,
Irma Trinkienė,
Orinta Šalkuvienė,
Regina Bartkevičienė,
Ingrida Zibulskienė.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top