Velykų kūrybinės dirbtuvėlės ,,Rid rid rid margi margučiai“

Prieššventinės savaitės Medelyno progimnazijos priešmokyklinukų veikla buvo „velykiškai“ kūrybinga – vyko Velykų kūrybinės dirbtuvėlės ,,Rid rid rid margi margučiai“. Vaikai ne tik praplėtė žinias apie Velykų šventės papročius ir tradicijas, bet ir aktyviai dalyvavo kūrybiniuose užsiėmimuose. Vaikai kūrybingai, eksperimentuodami įvairiomis dailės priemonėmis, gamino velykines dekoracijas – audė iš popieriaus juostelių, raižė specialiame popieriuje tradiciškais raštais magučius, iš medžio šakelių gamino Velykų kiškučius, iš audinių skiautelių – višteles, kūrė Velykinius atvirukus, pasaką apie Velykų bobutės nuotykius, įvairia technika margino kiaušinius – aplikavo popierinėmis servetėlėmis, tapė su maistiniais dažais, dekoravo kruopomis, atliko įvairius eksperimentus su virtais ir nevirtais kiaušiniais.

 Priešmokyklinukų darbeliai papuošė klases ir pradžiugino vaikų šeimas…

Taip pat skaitykite

Edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“

Mokyklos priešmokyklinukų grupės penktadienį pakvipo pavasariu – vyko edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“. Iš …