Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / TIKSLINĖ PARTNERYSTĖ TARP SOCIALINIŲ PARTNERIŲ IR ĮSTAIGŲ KŪRYBINIS BENDADARBIAVIMAS ŠVENČIANT KOVO 11-TĄJĄ ZOOM PLATFORMOJE

Kovo 10d. vyko Medelyno progimnazijos priešmokyklinės grupės 0B ir lopšelio darželio „Žilvitis” ikimokyklinio amžiaus  „Berželio” grupės ugdytinių susitikimas Zoom platformoje, skirtas kūrybingai paminėti Lietuvos valstybei ir jos piliečiams svarbią datą – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11ąją!

Susitikimo metu ugdoma  tautinė ir pilietinė savimonė, siekiama, kad vaikai laisvai, kūrybiškai, išradingai švęstų Kovo – 11ąją. Veiklų metu, integruojant pilietinį ugdymą, buvo skatinamas aktyvus, savaiminis, patirtimi grindžiamas mokyma(si), taikant įvairias STEAM idėjas.

Priešmokyklinukai paminėjo Kovo 11-ąją

Mūsų mokyklos priešmokyklinukai paminėjo Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną!  Šventinio rytmečio metu vaikai dalyvavo …