Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Portugalijoje

school2018 metų  birželio 10 – 16 dienomis Medelyno progimnazijos 6b klasės mokiniai Gabija Norkutė, Emilis Seirackas, Markas Stankus ir mokytojos Dalia Česnauskienė bei Lina Švanytė-Gimžauskienė vyko į Portugaliją, į Olhao miestą, kuriame vyko antrasis  Erasmus+ projekto „School is Cool but IT Rules“ susitikimas. Į susitikimą atvyko mokytojai ir mokiniai iš Ispanijos, Rumunijos, Čekijos bei Lietuvos. Projekto dalyviai susipažino su Olhao, Algarve, Agrupamento de Escolas Professor Paula Nogueira mokyklos bendruomene, atliko projekte numatytas užduotis, susipažino su šalies švietimo sistema bei aplankė Portugalijos įžymias vietas. Nuo pirmųjų šalyje akimirkų mokiniai bei mokytojai pajuto šiltą vietos gyventojų priėmimą. Mokiniai visą savaitę gyveno šeimose, pamatė kasdieninę jų buitį, susirado naujų draugų, patobulino anglų kalbos žinias bei įgijo naujos patirties.

Savaitė Portugalijoje prabėgo greitai, palikdama gerus įspūdžius ir šiltus prisiminimus. Kitas susitikimas įvyks lapkričio mėnesį Rumunijoje.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Rumunijoje

2018 metų  lapkričio 5 – 9 dienomis Medelyno progimnazijos 7b klasės mokinės Gytė Labanauskaitė ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.