Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Čekijoje

2019 metų rugsėjo 9-12 dienomis Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, mokytojos Dalia Česnauskienė bei Sonata Daugėlienė vyko į Čekijos Respubliką, Uherske Hradištę, į Erasmus+ projekto „School is Cool but IT Rules“ tarptautinį koordinatorių susitikimą. Aptarti viso projekto vykdytų veiklų susirinko partneriai iš Portugalijos, Rumunijos, Ispanijos ir Lietuvos. Vizito metu pedagogai pasidalino gerąja pedagogine patirtimi vykdant projekto veiklas, aptarė biudžeto išlaidas bei pasidžiaugė dalyvavusių mokinių aktyvumu atliekant užduotis. Trumpo vizito metu taip pat buvo aplankyta Buchlovico pilis, nutolusi į vakarus nuo Uherske Hradište, Moravijos pietryčiuose. Tai vienas romantiškiausių pastatų šioje šalyje, kuris atskleidė šio regiono istoriją, suteikė vizito dalyviams progą pasigėrėti nuostabiais rudenėjančio parko vaizdais.

Dvejus metus (2017-2019) vykęs Erasmus+ projektas „School is Cool but IT Rules“ suteikė galimybę mokytojams ir mokiniams aplankyti naujas šalis, pažinti skirtingas kultūras, sutikti draugiškus žmones ir pasisemti neįkainojamos patirties atliekant įvairias užduotis.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė.

 

Taip pat skaitykite

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Portugalijoje

2018 metų  birželio 10 – 16 dienomis Medelyno progimnazijos 6b klasės mokiniai Gabija Norkutė, Emilis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.