Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „School is Cool but IT Rules“ / „Erasmus+” projekto „School is Cool but IT Rules” susitikimas Šiauliuose

„Erasmus+” projekto „School is Cool but IT Rules” susitikimas Šiauliuose

Nepaliaujamai skubanti laiko tėkmė į penktąjį susitikimą „Erasmus+” projekto „School is Cool but IT Rules” (Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka) dalyvius sukvietė į Šiaulių Medelyno progimnaziją gegužės 26 – birželio 1 dienomis. Mokykla sulaukė svečių iš Ispanijos, Portugalijos, Čekijos ir Rumunijos. Projekto dalyvių  tikslas –  susipažinti su mokyklos bendruomene, Lietuvos švietimo sistema, atlikti susitikimui numatytas veiklas bei dalintis gerąja pedagogine patirtimi.

 

Nuo pirmosios viešnagės dienos projekto dalyviai įsitraukė į veiklų sūkurį. Svečiai stebėjo mokytojų vedamas pamokas,  mokiniai dalyvavo interaktyvioje pamokoje, tobulino IT įgūdžius, demonstravo savo gebėjimus technologijų srityje ir atliko užduotis.  Visi dalyviai dainavo kartu išmoktą M. Jackson dainą „We are the World“ (Mes esame pasaulis) bei surengė netradicinę madų šou. Laisvalaikis dalyviams taip pat praėjo turiningai. Svečiai ne tik susipažino su miesto įžymybėmis, bet ir aplankė 12 km nuo Šiaulių nutolusį Kryžių kalną, kuris tankiai nustatytais kryžiais projekto dalyvius žavėjo  savo iš kryžių trykštančia stiprybe, neišsenkančia viltimi ir tikėjimu. Susitikimo dalyviai taip pat pabuvojo regioniniame  Kurtuvėnų  parke, grožėjosi jo apylinkėmis.

Nepakartojamus įspūdžius ir draugiškus tarpusavio bendradarbiavimo santykius projekto dalyviams paliko kelionė į Vilnių. Svečiai aplankė senamiestyje esančią Katedrą, prezidentūrą, Rotušės aikštę, pabuvojo įspūdingo reginio Lobynų muziejuje. Stabtelėjo legendomis apipintoje Trakų pilyje. Vizito dalyviai taip pat žavėjosi Palangos gintaro muziejaus ekspozicija, nuostabiais parko vaizdais bei smėlėtąja Baltijos jūros pakrante. Neišdildomus įspūdžius svečiams paliko Kretingoje įsikūręs Žiemos sodas. Šių kelionių metu projekto dalyviai  susipažino su lietuvių tradicijomis, papročiais, kultūra.

Vizitui Lietuvoje skirtos dienos prabėgo greitai, palikdamos gerą nuotaiką ir neišdildomus prisiminimus. Kitas susitikimas suburs dalyvius rugsėjo mėnesį Čekijoje.

 

Projekto koordinatorė
Anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Portugalijoje

2018 metų  birželio 10 – 16 dienomis Medelyno progimnazijos 6b klasės mokiniai Gabija Norkutė, Emilis …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.