Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „School is Cool but IT Rules“ / Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “School is Cool but IT Rules” vizitas Ispanijoje

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “School is Cool but IT Rules” vizitas Ispanijoje

schoolŠių metų vasario 4-10 dienomis Medelyno progimnazijos 6c klasės mokiniai Urtė Kavaliauskaitė, Medėja Šalkutė, Matas Gimžauskais su mokytojomis Dalia Česnauskiene ir Sonata Daugėliene dalyvavo tarptautinio projekto “School is Cool but IT Rules” šalių-partnerių susitikime Ispanijoje, Abaran. Į susitikimą atvyko mokytojai ir mokiniai iš 4 Europos šalių: Čekijos, Portugalijos, Rumunijos bei Lietuvos. Vizito tikslas – susipažinti su projekte dalyvaujančia Abaran mokykla, Ispanijos švietimo sistema bei kultūra, o taip pat atlikti užduotį: mokinių surinktą informaciją apie gimtosios šalies lankytinus objektus perkelti į virtualią erdvę. Dalyviams neteko nuobodžiauti, nuo pirmųjų dienų tiek mokiniai, tiek  mokytojai įsitraukė į veiklų sūkurį: vyko seminarai, susitikimai su vietos bendruomene, buvo aplankyti miestų Cartagenos bei Ciezos istoriniai objektai. Mokiniai, gyvendami šeimose susirado naujų draugų,  pažino kasdieninę jų buitį bei įgijo naujos patirties.

Savaitė prabėgo greitai, palikdama gerus įspūdžius ir šiltus prisiminimus. Kitas susitikimas įvyks birželio mėnesį saulėtoje Portugalijoje.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Rumunijoje

2018 metų  lapkričio 5 – 9 dienomis Medelyno progimnazijos 7b klasės mokinės Gytė Labanauskaitė ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.