Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / STEAM RUDENS MEDŽIUOSE

STEAM RUDENS MEDŽIUOSE

Vienas iš svarbiausių priešmokyklinio amžiaus vaikų gebėjimų yra gebėjimas kūrybiškai žvelgti į situacijas, žaidimą, kūrybinius darbus.  Vaikai iš prigimties nepaprastai kūrybingi. Kūrybiškai į pasaulį žvelgiantys vaikai, daug laisvesni, jie geba lengviau priimti sprendimus, jų veikla, kalba ir bendradarbiavimas turtingesni, vaikai tiesiog laimingesni ir džiaugsmingesni.

0a grupės priešmokyklinukai įsijungė į Šiaulių miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių švietimo įstaigų pedagogų ir vaikų kūrybinių darbų kūrimą, naudojant STEAM veiklos metodus.

Priešmokyklinukai į parodą ,,STEAM rudens medžiuose“ pristatė iš įvairios gamtinės medžiagos sukurtą paveikslą ,,Kas miške slepiasi?“. Kūrybiškumo ugdymas per meninę veiklą leido atsiskleisti vaikų saviraiškai, suteikė daug emocijų, kūrybinės laisvės, komandinio bendravimo: vaikai rinko, džiovino gamtinę medžiagą, ją rūšiavo pagal spalvas ir atspalvius. Kūrybiškumas – ne tik meninė veikla, bet ir naujų idėjų galvojimas. Tad kuriant paveikslą, buvo išnaudotos visos spontaniškai kilusios vaikų idėjos.

Darbų paroda ,,STEAM rudens medžiuose“ vyks nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 19 d., adresu Vilniaus 128 (kūrybinių darbų  eksponavimo vitrinoje).

   

Taip pat skaitykite

Velykinis eksperimentas PUG 0b ir 4i klasė

Mūsų mokyklos 4i klasės mokiniai svečiavosi pas 0b grupės priešmokyklinukus! Ketvirtokai demonstravo ir mokino mažuosius …