Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / STEAM RUDENS MEDŽIUOSE

STEAM RUDENS MEDŽIUOSE

Vienas iš svarbiausių priešmokyklinio amžiaus vaikų gebėjimų yra gebėjimas kūrybiškai žvelgti į situacijas, žaidimą, kūrybinius darbus.  Vaikai iš prigimties nepaprastai kūrybingi. Kūrybiškai į pasaulį žvelgiantys vaikai, daug laisvesni, jie geba lengviau priimti sprendimus, jų veikla, kalba ir bendradarbiavimas turtingesni, vaikai tiesiog laimingesni ir džiaugsmingesni.

0a grupės priešmokyklinukai įsijungė į Šiaulių miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių švietimo įstaigų pedagogų ir vaikų kūrybinių darbų kūrimą, naudojant STEAM veiklos metodus.

Priešmokyklinukai į parodą ,,STEAM rudens medžiuose“ pristatė iš įvairios gamtinės medžiagos sukurtą paveikslą ,,Kas miške slepiasi?“. Kūrybiškumo ugdymas per meninę veiklą leido atsiskleisti vaikų saviraiškai, suteikė daug emocijų, kūrybinės laisvės, komandinio bendravimo: vaikai rinko, džiovino gamtinę medžiagą, ją rūšiavo pagal spalvas ir atspalvius. Kūrybiškumas – ne tik meninė veikla, bet ir naujų idėjų galvojimas. Tad kuriant paveikslą, buvo išnaudotos visos spontaniškai kilusios vaikų idėjos.

Darbų paroda ,,STEAM rudens medžiuose“ vyks nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 19 d., adresu Vilniaus 128 (kūrybinių darbų  eksponavimo vitrinoje).

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

2022 metų lapkričio 7 dieną sėkmingai startavo iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvoje dalyvauja 0c …