Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Atvirukas Lietuvai“

2018 m. vasario 1 d. – kovo 15 d. Šiaulių  Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės  ugdytiniai dalyvavo respublikininėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų parodoje – konkurse „Atvirukas Lietuvai“,  skirtame Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Buvo ugdomi vaikų meniniai, kūrybiniai gebėjimai, saviraiška. Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai domėjosi šalies istorija.

scan

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

2022 metų lapkričio 7 dieną sėkmingai startavo iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvoje dalyvauja 0c …