Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / PUG renginys „Aš – Lietuvos pilietis“

PUG renginys „Aš – Lietuvos pilietis“

Sausio 13-osios, Vasario 16-osios, Kovo 11-osios istoriniai įvykiai skatina pamąstyti apie tautos ir valstybės praeitį, ir apie mus, priešmokyklinukus: kokie esame šiandien, kaip mylime gimtinę, kaip ją puošiame, ką žinome apie gimtą savo kraštą, ką mums reiškia Lietuvos vardas…
Tautiškumo ir pilietiškumo ugdymas prasideda nuo vaikams artimiausios aplinkos-šeimos, grupės. Skatinti vaikus pažinti gimtinę, ja didžiuotis – svarbus ugdomosios veiklos tikslas. Kokius mažuosius išugdysime, tokius ir turėsime Lietuvos piliečius ateityje.
Apibendrinant visos savaitės ,,Lietuva –mano kraštas“ ugdomąsias veiklas, progimnazijos priešmokyklinukai turėjo gražų ir prasmingą renginį „Aš – Lietuvos pilietis“. Vaikai puikiai įrodė, kad turi žinių apie Lietuvos simbolius, miestus, jos gamtą. Pagarbą gimtinei ir pasididžiavimą ja, vaikai išreiškė dainomis, eilėraščiais, kūrybiniais darbais apie Lietuvą.
Tikimės, kad meilė Lietuvai visada gyvuos mūsų vaikų širdelėse.

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame, kalbame“

Jau kelerius metus Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinukai dalyvauja tęstiniame partnerystės projekte „Draugaujame, …