Projektas „Žiemos džiaugsmai ir pramogos“

   Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai aktyviai, kūrybiškai, džiugiai įsijungė į projekto ,,Žiemos džiaugsmai ir pramogos“ veiklas.

   Vyko kalėdinės kūrybinės dirbtuvėlės. Jų metu vaikai kūrė Kalėdinį žibintą, Advento vainiką, gamino Angelus iš modelino, vaško žvakes, kalėdinius sveikinimo atvirukus draugams ir tėveliams. Šventiniu laikotarpiu veikė ,,Nykštukų kepyklėlė“. Nykštukai kepė meduolinius sausainius. Sausainiai ne tik labai skanūs, bet ir labai gražūs. Daug teigiamų emocijų sukėlė nuotraukų paroda ,,Mano mamos ir tėčio vaikystės Kalėdų eglutė“, Adventinio kalendoriaus pildymas.

    Vyko Kalėdų eglutės puošimo, kalėdinių spektaklių ,,Ežio namas“, ,,Nykštukų Kalėdos“, ,,Kalėdinė pasaka“ šventės. Vaikus aplankė Kalėdų senelis su dovanomis.

    Priešmokyklinukai ikikalėdiniu laikotarpiu kūrė įvairius kūrybinius darbus kalėdine ir žiemos tematika. Vaikų piešinėliai dalyvauja virtualiose parodose: ,,Kalėdinė miniatiūra ir ne tik…“, ,,Žiemos džiaugsmai ir pramogos“, ,,Kalėdinis pasakojimas“.

   Laukiame sniego ir grįžtančių vaikų. Nes sausio mėnesio planuojame šventę lauke ,,Besmegenių šalyje“.

Ramių, šviesių ir gražių švenčių!

Taip pat skaitykite

0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“

Medelyno progimnazijos 0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“. Visą savaitę …