Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Projektas – iniciatyva su socialiniais partneriais

Projektas – iniciatyva su socialiniais partneriais

Balandžio 2d. mūsų mokykloje vyko projektas – iniciatyva su socialiniais partneriais “STEAM VELYKOS’, kuriame dalyvavo Medelyno progimnazijos priešmokyklinė grupė 0B ir l.d “Žilvitis” “Berželio” ikimokyklio ugdymo grupė. Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius, darė bandymus ir eksperimentus su druska ir kiaušiniais: “Kiaušinio mokymas stovėti” ir “Kiaušinio mokymas plaukti”. Po susitikimo kibo į darbus – visi kirpo, klijavo, dekoravo Velykų stalo dekoracijas “Višteles”. Džiaugiamės rasdami įvairesnių būdų švęsti ir bendrauti su draugais, plėtoti draugiškus ryšius ir tikslines partnerystes.

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

2022 metų lapkričio 7 dieną sėkmingai startavo iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvoje dalyvauja 0c …