Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Priešmokyklinukų kūrybiniai darbeliai papuoš respublikinę parodą ,,Raidės Čiauškalės“

Priešmokyklinukų kūrybiniai darbeliai papuoš respublikinę parodą ,,Raidės Čiauškalės“

Balandžio 19 – 29 dienomis Šiaulių lopšelio-darželio ,,Varpelis“ internetinėje svetainėje vyksta respublikinė kūrybinių darbų paroda ,,Raidės Čiauškalės“. Medelyno progimnazijos 0c grupės vaikai įvairia technika dekoravo tris pirmąsias mokyklos pavadinimo raides. Vaikams patiko dekoruoti saldžią raidę M iš meduolių ir sveikuolišką – iš morkyčių. Daug kruopštumo ir kantrybės reikalavo raidė D iš degtukų ir dešrelių. Mikliai maži pirštukai dėliojo raidę E iš eglučių ir gamino zefyrinius ežiukus. Vaikams pavyko pagaminti ne tik labai dailias, bet ir labai gardžias raides. Po kruopštaus darbelio vyko raidelių degustacija.

Vaikus parodai parengė logopedė Daiva Mačiūnaitė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Toleikienė.|

Taip pat skaitykite

OLIZIUKO GAMYBA

Didžiausia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje ,,Žaliasis taškas“ pakvietė vaikus kovo 17 dieną dalyvauti aplinkosauginiame …