Priešmokyklinukai dalyvavo Respublikiniame aktyvaus judesio projekte „Judam kartu“

Šiaulių Medelyno priešmokyklinukai dalyvavo Respublikiniame aktyvaus judesio projekte „Judam kartu“. Projekto tikslas  – skatinti vaikų ir bendruomenės narių fizinį aktyvumą kasdieninėje veikloje. Projektas truko visą gegužės mėnesį ir suteikė vaikams daug džiugių emocijų.

     Priešmokyklinukams buvo pasiūlyta daug ir įvairių veiklų. Vaikai lauke atliko rytinę mankštą  kartu su Kalėdų seneliu, kuris ieškojo vasaros, o rado sportuojančius vaikus. Visų grupių vaikai susijungė bendriems  jogos pratimų užsiėmimams, žaidė judriuosius žaidimus ir išmokė naujų žaidimų savo draugus. Lauke vyko didžioji Sporto šventė. Vaikams buvo organizuotos judėjimo salos: ,,Greitas, kaip vėjas“, ,,Taiklus, kaip šaulys“, ,,Vikrus, kaip lapinas“, ,,Šoklus, kaip kiškis“, ,,Aš galiu, kaip sportininkas“. Daug emocijų sukėlė Priešmokyklinukų Aktyvumo varžybos. Vaikai su tėveliais varžėsi, kas daugiau apibėgs ratų aplink mokyklą. Įsijungėme į respublikinę iniciatyvą ,,Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“. Priešmokyklinukai, kartu su savo šeimos nariais lipo į pasirinktą aukštą objektą – bokštą, kalną, pilį, kopą…Surengėme šių šaunių žygių nuotraukų virtualią parodą.  

      Priešmokyklinukai ne tik lavino fizines galias, bet ir patyrė bendrystės jausmą bei daug džiugių emocijų. Svarbiausia – noras judėti, išjudinti draugus, šeimos narius, kaimynus!!!

Taip pat skaitykite

Priešmokyklinukus aplankė rašytoja Neringa

Pas mūsų mokyklos priešmokyklinukus svečiavosi rašytoja Neringa Tik, sukūrusi ne vieną dešimtį pasakų, kurios džiugina …