Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Pas priešmokyklinukus svečiavosi rašytoja, pasakų kūrėja Neringa Tik

Pas priešmokyklinukus svečiavosi rašytoja, pasakų kūrėja Neringa Tik

Kovo 4 d. pas priešmokyklinukus svečiavosi rašytoja, pasakų kūrėja Neringa Tik. Autorė nuotaikingai sekė savo kurtas pasakas, įtraukdama vaikus į magišką knygų pasaulį. Rašytoja pristatė savo knygeles, dailininko pieštas iliustracijas, parodė, kad kurti pasakas yra nepaprastai smagu! Vaikai sužinoję kaip kuriamos pasakos ir patys galėjo jose dalyvauti. Ypač vaikus pradžiugino juodoji skrybėlė, kurios mintis Neringa perskaitė garsiai. Rašytoja su savimi atsivežė ir stebuklingą lagaminą, pilną įvairiausių kaukių, skrybėlių. Jų dėka kiekvienas vaikas tapo pasakų herojumi. Tikimės, kad nuoširdus, šiltas rašytojos bendravimas su vaikais, paskatins skaityti pasakas ir patiems jas kurti. 

Taip pat skaitykite

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

2022 metų lapkričio 7 dieną sėkmingai startavo iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvoje dalyvauja 0c …