Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Medelyno progimnazijos ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame, kalbame“

Medelyno progimnazijos ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame, kalbame“

Jau kelerius metus Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinukai dalyvauja tęstiniame partnerystės projekte „Draugaujame, žaidžiame, kalbame“. Įstaigų logopedės Daiva ir Gražina, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita organizavo integruotų veiklų rytmetį „Vasaros garsai ir spalvos“. Vaikai prisiminė vasarai būdingus reiškinius, linksmai atliko audiovizualiniams ryšiams formuoti judrias veiklas, išradingai mankštino pirštelius, deklamuodami M. Vainilaičio eilėraštį „Saldiniai obuoliukai“ ir imituodami rankų pirštų judesiais. Iškvėpimo fazei ilginti organizavo žaismingas lenktynes „Kas greičiau nupūs plunksnelę?“, šiaudeliais rinko ir rūšiavo plunksnas pagal spalvas. Daugiausiai džiaugsmo vaikai patyrė žaisdami interaktyvius žaidimus: „Kokio žodžio skiemuo?“, „Rasti porą“, „Vaizdų viktorina“. Sumaniai integruoti STEAM ugdymo metodai į projekto veiklas: vaikai įvairiais būdais tirpdė ledą ir iš lede rastų raidžių dėliojo žodžius, stebėjo, kaip kinta žodžiai, kai praleidžiamas vienas ar kitas garsas, skiemuo. Mažieji dalyviai kūrybiškai margino ir puošė drugelius medžių, krūmų, gėlių, žolių žiedais ir lapais. Rytmetys baigėsi vaikų darbelių paroda „Margaspalviai drugeliai“.

Logopedė Daiva Mačiūnaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Rita Toleikienė

 

Taip pat skaitykite

„AKTYVUS – SVEIKAS – LAIMINGAS“

,,AKTYVUS – SVEIKAS – LAIMINGAS“. Taip vadinosi renginys, vykęs Šiaulių Sporto gimnazijoje pirmą vasaros dieną. …