Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

Iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“.

2022 metų lapkričio 7 dieną sėkmingai startavo iniciatyva „Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvoje dalyvauja 0c grupės ugdytiniai, o veiklas organizuoja mokytoja Rita ir logopedė Daiva.

Žaismingos iniciatyvos veiklos skatina priemokyklinukų kalbinį aktyvumą, ugdo jų vaizduotę, pastabumą, kūrybinius gebėjimus, žadina jausmus.

Žaisdami, bendraudami, veikdami drauge su kitais ar vieni, vaikai mokosi pastebėti garsų panašumus ir skirtumus, sieti garsą su jį žyminčia raide, rimuoti ir skiemenuoti žodžius, gausina žodyną naujais nesudėtingais žodžiais, domisi skaitymu ir rašymu.

Grupėje atlikdami žaidybinio pobūdžio užduotis vaikai kuria knygelę „Mano pirmasis raidžių albumas“, mokosi eiliuočių, savo darbus pristato kitiems. Priešmokyklinukai dalyvauja ir kalbos ugdymo popietėse, kurios vyksta logopediniame kabinete. Smalsūs vaikai ne tik aktyviai atlieka interaktyvias užduotis, bet ir įvairias kūrybines užduotis: žodžių skiemenavimo treniruotė, žaidimas „Skiemenų traukinukas“, raidžių dekoravimas paveikslėliais ir pan.

Taip priešmokyklinukai mažais žingsneliais stiprina savo skaitymo ir rašymo pradmenis.

Informaciją parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rita ir logopedė Daiva.

Taip pat skaitykite

PUG projektas „Ganau, ganau raideles po spalvotas knygeles“

Lapkričio 10 d. – gruodžio 8 d. vyko trijų Medelyno progimnazijos priešmokyklinio ugdymo klasių projektas …