Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Iniciatyva ,,Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Iniciatyva ,,Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Šią savaitę startuoja iniciatyva ,,Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvos tikslas – ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų komunikavimo, kūrybiškumo, pažinimo, skaitmeninę ir socialinę kompetencijas. Iniciatyvos veiklose dalyvauja 0c grupės ugdytiniai ir jų tėvai. Kiekvienas priešmokyklinukas sukurs knygelę „Mano pirmasis raidžių albumas“. Iniciatyvos veiklas organizuoja logopedė Daiva Mačiūnaitė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rita Toleikienė.

Dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Gamta ir vaikas“

Paskutinę pavasario dieną, 0 a grupės priešmokyklinukai Jorilė ir Tomas dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių …