Erasmus+ projekto „School is Cool but IT Rules“ susitikimas Portugalijoje

schoolDalyvavimas tarptautiniuose projektuose Medelyno progimnazijos bendruomenei nebe naujovė, bet neatsiejama ugdymo proceso dalis. Šių mokslo metų rudenį mokykla, siekdama tapti vis išmanesne ir europietiškesne, prisijungėprie Erasmus+KA2 programos tarptautinio projekto „School is Cool but IT Rules“ (Mokykla yra jėga informacinių technologijų dėka). Veiklose dalyvauja penkios šalys-partnerės: Čekija, Ispanija, Portugalija, Rumunija ir Lietuva. Projektą koordinuoja pedagogai iš Čekijos.

Lapkričio 30-gruodžio 3 dienomis įvyko pirmasis šio projekto partnerių susitikimas Portugalijoje, Olhao mieste. Aptarti projekto pagrindinių veiklų, vizitų datų, biudžeto ir kitų oranizacinių klausimų, reprezentuoti savo šalį, pristatyti mokyklą bei mokinių kurtus projekto logotipus vyko anglų kalbos mokytoja, projekto koordinatorė mokykloje Dalia Česnauskienė bei muzikos mokytoja, neformaliojo ugdymo koordinatorė Sonata Daugėlienė. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokinių sukurtas logotipas buvo pripažintas geriausiu ir tapo vizualiniu projekto simboliu! Tikimės, kad ir kitas veiklas vykdant lydės sėkmė.

Susitikimui, kuris vyko Portugalijoje, turėjome pristatyti savo šalį, miestą ir mokyklą, taip pat vaikų kurtą projekto logotipą.

LOGOTIPAS MEDELYNAS16-9

Kitame susitikime, įvyksiančiame vasario mėnesį saulėtoje Ispanijoje, dalyvaus ne tik pedagogai bet ir mokiniai.

 

Taip pat skaitykite

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „School is Cool but IT Rules“ vizitas Rumunijoje

2018 metų  lapkričio 5 – 9 dienomis Medelyno progimnazijos 7b klasės mokinės Gytė Labanauskaitė ir …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.