Edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“

Mokyklos priešmokyklinukų grupės penktadienį pakvipo pavasariu – vyko edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“. Iš įvairiausių džiovintų augalėlių vaikai kūrė pavasarines puokšteles – verbas. Augalus mielai vaikų kūrybai dovanojo VU Šiaulių akademijos Botanikos sodo darbuotojai, vykdantys projektą ,,Gamtos laboratorija Šiauliuose“. Prieš puokštelių rišimą su vaikais apžiūrėjome ir įvardinome augalus: kermėkus, levandas, linus, raudonuosius dobilus, javų varpas, visžalius ir kitus augalus. Vaikai sužinojo, kad yra miško augalų, kurių skinti negalima, jie įrašyti į  Lietuvos augalų Raudonąją knygą. Tikimės, kad vaikų rankomis ir su meile kurtos puokštelės pradžiugino jų šeimos narius.

Taip pat skaitykite

0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“

Medelyno progimnazijos 0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“. Visą savaitę …