Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Gamta ir vaikas“

Dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Gamta ir vaikas“

Paskutinę pavasario dieną, 0 a grupės priešmokyklinukai Jorilė ir Tomas dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje ,,Gamta ir vaikas“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis gamtamokslinėmis temomis, formuojant patyriminės veiklos įgūdžius.

Konferencijoje vaikai pristatė stendinį pranešimą ,,Sėjam, sodinam ir gražiai auginam“. Priešmokyklinukai papasakojo apie savo patyriminę veiklą Medelynukų ūkiuke. Vaikai dalyvauja visame augalo augimo procese, įgydami įgūdžių sėti, sodinti, prižiūrėti augalus, auginti vaistinius augalus, nuimti derlių ir jį naudingai sunaudoti. Klasėje priešmokyklinukai ne tik atlieka bandymus ir eksperimentus, kūrybines užduotis su augalais, sėklomis, bet ir sodino ąžuoliukus, obelaites, iš sėklų, augalo dalių kūrė kūrybinius darbus, gyvai klasėje stebėdami sraigę, skruzdėles, kurklių, grambuolių lervas, praplėtė žinias apie smulkiuosius daržo gyventojus.

Konferencijoje klausėmės ir kitų ugdymo įstaigų paruoštų pranešimų gamtos tema. Priešmokyklinukai dalyvavo praktinėse veiklose – ,,Gamtos detektyvai“, ,,STEAM su uogomis“, ,,Menas gamtoje“.

Medelyno progimnazijoje priešmokyklinio amžiaus vaikai lavina aplinkos tyrėjo, gamtos saugotojo kompetencijas. Tuo dar kartą įsitikinome, konferencijoje dalindamiesi savo patirtimi.

Taip pat skaitykite

Iniciatyva ,,Kartu augame, kuriame, tobulėjame“

Šią savaitę startuoja iniciatyva ,,Kartu augame, kuriame, tobulėjame“. Iniciatyvos tikslas – ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų …