Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / Dalyvavo kūrybinių darbų parodoje ,,Nutiesk draugystės tiltą“

Dalyvavo kūrybinių darbų parodoje ,,Nutiesk draugystės tiltą“

Mūsų mokyklos priešmokyklinukai Tolerancijos dienai paminėti dalyvavo respublikinėje ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų vaikų, vaikų tėvelių ir pedagogų kūrybinių darbų parodoje ,,Nutiesk draugystės tiltą“.
Priešmokyklinukai, nutiesdami ,,draugystės tiltą“ draugauja ir bendrauja!
Draugystės tiltas sujungė 0a, 0b ir 0c grupes!
Mokyklos priešmokyklinukai kūrė Tolerancijos miestą. Vaikų, vaikų tėvelių kurti namai, kuriuose gyventi gera!

Medelyno progimnazijos ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ tęstinis partnerystės projektas „Draugaujame, žaidžiame, kalbame“

Jau kelerius metus Medelyno progimnazijos priešmokyklinukai ir lopšelio-darželio „Žilvitis“ ikimokyklinukai dalyvauja tęstiniame partnerystės projekte „Draugaujame, …