Pagrindinis / Priešmokyklinio ugdymo grupė / „AKTYVUS – SVEIKAS – LAIMINGAS“

„AKTYVUS – SVEIKAS – LAIMINGAS“

,,AKTYVUS – SVEIKAS – LAIMINGAS“. Taip vadinosi renginys, vykęs Šiaulių Sporto gimnazijoje pirmą vasaros dieną. Iš tiesų, dalyvaudami šiame renginyje, kartu su kitų Šiaulių miesto ugdymo įstaigų auklėtiniais, mūsų progimnazijos priešmokyklinukai iš 0a grupės, buvo aktyvūs, sportiški ir laimingi.Vaikai aktyviai dalyvaudami gimnazijos kiemo ir sporto komplekso erdvėse,  susipažino su įvairių sporto šakų pradžiamoksliu. Labiausiai jiems patiko imtynės, krepšinis, rankinis, tekvondo. Sporto gimnazijos įvairiose sporto salėse, vadovaujant sporto šakų treneriams ir gimnazijos gimnazistams, mūsų mažieji sportininkai išbandė rankų miklumą, kojų tvirtumą, šoklumą, greitumą ir vikrumą. Priešmokyklinukai susipažino ir su kelių policijos, ir su  pasienio pareigūnų profesijų ypatumais, darbo priemonėmis. Vaikams patiko kinologo pasirodymas su tarnybiniu šunimi. O po tokios sportiškos ir aktyvios veiklos, vaikai vaišinosi pasieniečių koše ir arbata.

Taip pat skaitykite

Dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių konferencijoje „Gamta ir vaikas“

Paskutinę pavasario dieną, 0 a grupės priešmokyklinukai Jorilė ir Tomas dalyvavo Šiaulių miesto pradinių klasių …