0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“

Medelyno progimnazijos 0a grupės priešmokyklinukai dalyvavo Respublikinėje draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje ,,Dramblys“. Visą savaitę vaikai ugdėsi 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Užsiėmimai buvo įvairūs: ,, Mano emocijų dramblys“, ,,Mano marškinėliai“, ,,Aš žinau ką daryti“, ,,Seku pasaką pagal patarlę“. Vaikai ugdėsi gebėjimą geriau pažinti save ir draugų pomėgius, užmegzti geresnius tarpusavio santykius. Tai buvo ypač naudinga po ilgo išsiskyrimo. Vaikai mokėsi įvertinti savo stiprybes, gebėjimus, išklausyti ir gerbti vieni kitus, pažvelgti į situaciją iš kito žmogaus perspektyvos. Vaikai pažino ir įvardino įvairias emocijas. Jie mokėsi pavaizduoti kaip jie atrodo, kai yra laimingi. Skaitydami pasaką, stengėsi išspręsti ginčą. Vaikai buvo skatinami užjausti kitus, priimti sprendimus, atsižvelgiant į  savo ir kitų gerovę.

Sieksime, kad socialinis emocinis ugdymas taptų kasdiene vaikų veiklos dalimi.

Taip pat skaitykite

Edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“

Mokyklos priešmokyklinukų grupės penktadienį pakvipo pavasariu – vyko edukacinė kūrybinė veikla ,,Puokštelės – verbelės“. Iš …