Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” / Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” vizitas Portugalijoje

Tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto “Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” vizitas Portugalijoje

Robotic

2018 metų  lapkričio 25 – gruodžio 1 dienomis į saulėtąją Portugaliją pirmam Erasmus+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikimui atvyko pedagogai iš Turkijos, Makedonijos, Lenkijos ir Lietuvos. Į šį vizitą  vyko Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, muzikos mokytoja Sonata Daugėlienė ir anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė. Atvykusieji pedagogai susipažino su Portugalijos Agrupamento de Escolas de Vila Real de Santo Antonio mokykla, aptarė visas dvejų metų suplanuotas projektines veiklas, finansinį projekto valdymą, mokinių įtraukimą į projektinius užsiėmimus, o taip pat pagilino žinias per informacinių technologijų mokymus. Mokymų metu mokytojai buvo supažindinti su įvairiomis programomis, kurios padės ugdymo procese.

Dalyviai taip pat turėjo galimybę susipažinti su vietos bendruomene, lankytis Vila Nova de Castela mokykloje, gėrėtis smėlėtu Manta Rota paplūdimiu, kur bet kuriuo metų laiku netrūksta turistų, o taip pat pajusti sūraus vandenyno skonį skrodžiant mažomis žvejybinėmis valtelėmis. Mokytojai lankydamiesi viduramžių Castro Marim pilyje trumpam buvo nusikėlę į tuometinį tvirtovės gyvenimą. Neapsakomą jausmą patyrė svečiai tiesiogiai prisilietę prie šios pilies istorijos, įsikūnydami į viduramžio gyventojų vaidmenis.

Greitai prabėgo savaitė svetingų šeimininkų apsuptyje. Kitas susitikimas vyks Lietuvoje 2019 metų kovo mėnesį.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja Dalia Česnauskienė

Taip pat skaitykite

Erasmus+ projekto: „Future Unique Us, Robotics and E-Learning“ vizitas Makedonijoje

Erasmus+ projekto: “Future Unique Us, Robotics and E-Learning” vizitas Makedonijoje. Lapkričio 10 d. Medelyno progimnazijos …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *