Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” / Erasmus+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ virtualus susitikimas Portugalijoje

Erasmus+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ virtualus susitikimas Portugalijoje

Šiais metais, gegužės 20 – birželio 18 dienomis vyko paskutinis, šeštasis Erasmus+ projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning“ susitikimas nuotoliniu būdu. Mokiniai ir mokytojai iš Turkijos, Lenkijos, Š. Makedonijos ir Lietuvos aplankė Portugaliją virtualiai. Susitikimas vyko 5 dienas, per kurias dalyviai pristatė savo sukurtus robotus, vaizdo įrašus apie savo šalis, miestus ir mokyklas. Penkios neįprastų veiklų dienos prabėgo greitai, palikdamos mokiniams ir mokytojams šiltus prisiminimus, mokėsi bendrauti virtualioje aplinkoje, tobulino užsienio kalbos įgūdžius.

Nors susitikimas vyko nuotoliniu būdu, kiekvieno dalyvio širdyje paliko šiltus prisiminimus apie kiekvieną šalį, veiklas ir naujus sutiktus draugus.

Projekto koordinatorė mokykloje, anglų kalbos mokytoja D. Česnauskienė.

 

Taip pat skaitykite

Projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikime Lenkijoje

Gegužės 20-24 dienomis Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė ir mokytojos Dalia Česnauskienė, Sonata Daugėlienė dalyvauja …