Pagrindinis / Tarptautiniai Erasmus+ projektai / Projektas „Future Unique To Us, Robotic and E-Learning ” / Erasmus+ projekto: „Future Unique Us, Robotics and E-Learning“ vizitas Makedonijoje

Erasmus+ projekto: „Future Unique Us, Robotics and E-Learning“ vizitas Makedonijoje

Erasmus+ projekto: “Future Unique Us, Robotics and E-Learning” vizitas Makedonijoje. Lapkričio 10 d. Medelyno progimnazijos mokiniai: G. Labanauskaite, R. Kibildis, E. Seirackas, K. Liogytė, M. Gimžauskas, G.Norkutė kartu su mokytojomis I. Rostovskiene ir J. Girkantiene vyko į Makedoniją. Tai dar viena nuostabi patirtis dalyvaujant Erasmus + projekte. Aplankėme nuostabaus grožio šalį, sutikome daug draugiškų žmonių. Visą savaitę dalinomės kūrybinėmis užduotimis ir patirtimi. O svarbiausia įgijome daug socialinių – emocinių kompetencijų, nes tokioje intensyvioje veikloje šalia kitų kultūrų svarbiausia susikalbėjimas ir vienas kito supratimas.
Grįžome lapkričio 15 d. pilni įspūdžių ir naujų patirčių.

Taip pat skaitykite

Projekto „Future Unique To Us, Robotics and E-Learning” susitikime Lenkijoje

Gegužės 20-24 dienomis Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė ir mokytojos Dalia Česnauskienė, Sonata Daugėlienė dalyvauja …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *